Nowy Rok Szkolny 2015/2016

W minioną sobotę w Polskiej Szkole “Ogniwo” rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Rok nowych wrażeń i wyzwań, zarówno dla uczniów, rodziców, jak i nauczycieli.
Cieszymy się i gorąco witamy naszych dotychczasowych uczniów, a także tych, którzy w tym roku rozpoczynają po raz pierwszy swoją przygodę z “Ogniwem”.
Nowe twarze pojawiły się również wśród grona pedagogicznego. Bardzo serdecznie powitaliśmy p. Annę Drężek – wychowawczynię oddziału “O”, p. Alicję Malczyk – wychowawczynię klasy III oraz p. Ryszarda Drucha, wychowawcę klasy III liceum.

Czujemy się dumni, że p. Ryszard Druch dołączył do naszej szkolnej społeczności. Nasi przyszli maturzyści znaleźli się pod skrzydłami artysty plastyka, satyryka, twórcy i promotora polskiej kultury i sztuki w USA, który w 2014r. otrzymał od prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyż Kawalerski Orderu Za Zasługi dla Rzeczypospolitej Polskiej za wybitne zasługi dla polsko-amerykańskiej współpracy kulturalnej i artystycznej.

W nowym roku szkolnym 2015/2016 życzymy Wam Drodzy uczniowie, rodzice oraz nauczyciele pięknych i szlachetnych pomysłów, wrażliwości i cierpliwości w ich realizacji oraz uśmiechu w każdy sobotni poranek.

 

Leave a Reply

Name
Email
Website