Komunikat 3.20.20

Drodzy uczniowie, rodzice i przyjaciele szkoły,
Komunikat jaki wydał 11 marca 2020r. Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia ogłaszając pandemię, zelektryzował cały świat. Ta smutna wiadomość pokazuje jak groźna jest sytuacja. Naszym podstawowym zadaniem jest nie tylko wychowywanie, kształcenie dzieci polonijnych i młodzież ale przede wszystkim dbanie o ich bezpieczeństwo. W obliczu tej sytuacji podjęliśmy trudną i przemyślaną decyzję o tymczasowym zawieszeniu działalności naszej szkoły. To historyczna chwila, która wszystkich nas wystawia na próbę ale jesteśmy wspólnotą i razem przez to przejdziemy.

Nie wiemy jak długo będzie trwała ta nadzwyczajna sytuacja. Wychodząc Wam na przeciw podjęliśmy wspólną decyzję o kontynuowaniu edukacji online od soboty 21 marca 2020r. W każdą sobotę nauczyciele poszczególnych klas, będą spotykać się ze swoimi uczniami na nowoczesnej platformie do wideokonferencji ZOOM.
Uczniowie będą mieli możliwość zasięgnięcia namiastki wiadomości
teoretycznych, podzielenia się zdobytą już wiedzą ze swoim wychowawcą oraz spotkania swoich kolegów i koleżanki z ławki. Dla wszystkich będzie to nowe doświadczenie i miejmy nadzieję owocne.
Z góry dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość i współpracę.
Uważajcie na siebie i swoich bliskich,
Dyrekcja, zarząd i kadra pedagogiczna.

Leave a Reply

Name
Email
Website