Konkurs na Rodzica Szkoły Ogniwo

Drodzy Rodzice,
Zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim rozstrzygnięcie Konkursu na Rodzica Szkoły.
W najbliższą sobotę, 30 kwietnia – uczniowie dostaną białe koperty, a w nich kartkę z pieczątką szkoły, na której jest lista klasowych rodziców. Prosimy zagłosować na wybranego z listy rodzica
(postawić krzyżyk przy nazwisku). Kopertę z listą można oddać do wychowawcy klasy lub do sekretariatu szkoły w kolejne dwie soboty
(7 – 14 maja).
Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 21 maja podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Życzymy powodzenia.

PSFCU Konta dla nieletnich

 

*Promocja trwa od 15 kwietnia do 4 czerwca 2022 r. Do otwarcia konta dla nieletnich obowiązują zasady członkostwa. Wymagany jest początkowy stan konta w wysokości $10.00. Oferta dotyczy osób, które aktualnie nie posiadają konta dla nieletnich i nie posiadały konta dla nieletnich przez okres ostatnich 12 miesięcy. Przysługuje jedna wpłata w kwocie $50.00 na osobę nieletnią. Kwota dodatkowej wpłaty będzie dostępna do wypłaty po upływie jednego (1) roku od założenia konta, o ile nie nastąpią wyjątkowe okoliczności. Dodatkowa wpłata podlega zgłoszeniu do Urzędu Skarbowego (IRS). Inne ograniczenia obowiązują.

Konkursu na Rodzica Szkoły Roku 2021/2022

Szanowni Państwo,

W maju zostanie rozstrzygnięty Konkursu na Rodzica Szkoły Roku 2021/2022.
Osoby, które chciałyby zostać Sponsorem Konkursu prosimy o kontakt z p. Basią Piwowar (wychowawca klasy 4) telefon-  267 776 3792 lub email –
Zgodnie z Regulaminem do II etapu zakwalifikowali się  :
1. Barbara Glenszczyk
2. Barbara Trzaska
3. Aleksandra Szczech
4. Ewa Krysiak
5. Dorota Madon
6. Dorota Zajkowski
7. Beata Gradziel
8. Robert Kiszka
9. Aneta Papież
10. Karolina Marczewski
11. Barbara Baj
Gratulujemy i życzymy powodzenia !!!
Z poważaniem,
Organizatorzy Konkursu

Kangur 2022

W ubiegły czwartek duch matematyczny nawiedził naszą szkołę. Właściwie nie duch, a kangur, i do tego matematyczny! W tym roku w tym ogólnoświatowym konkursie matematycznym wystartowało 10 uczniów “Ogniwa”:  Dominik klasa 1, Gabriella, Maya, Ella klasa 2,  Victoria klasa 3, Lilly klasa 4, Emilka, Adam z klasy 5, Scarlett klasa 7 i Pola z klasy 8.

Gratulacje!