Klasa 3

Wychowawca: Alicja Malczyk

e-mail: alicemal@interia.pl

Rada Rodziców:

Olivia Fras
Anna Mańkowska
Monika Wasilewski


ZADANIE DOMOWE NA 10/21/2017:       

1. Nauczyć się czytać ” Dzień Nauczyciela” str. 33

2. Z czytanki napisać do zeszytu lekcyjnego , co obiecały dzieci swojej Pani .

***   BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ UCZNIOM I RODZICOM ZA KWIATY Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA   ***          DZIEŃ NAUCZYCIELA W NASZEJ KLASIE …….

Uczniowie próbowali swoich sił jako ” nauczyciele” , ja natomiast wcieliłam się w rolę ” przeszkadzajacego ucznia”.Dzieci czytały Wiersze Tuwima i Brzechwy , zadawały pytania, gdzie na końcu wedlug swojego uznania oceniały reszte uczniów “żółtymi buźkami” …. Sobotnie zajęcia odbyły się w bardzo miłej atmosferze….

ZADANIE DOMOWE NA 10/14/2017: 

1. Uzupelnić ćwiczenia : 1,2 ,3,4 str. 31-32.

2. Zadanie dla chętnych uczniów : na kartce formatu A4 narysować SYRENKE WARSZAWSKA – wzór rozdałam uczniom na ostatnich zajęciach ale pomysł i wykonanie zależy od każdego ucznia . Prace dzieci będa ozdabiać nasza klasę .

 

 

ZADANIE DOMOWE NA 10/07/2017:   

1. Nauczyć się czytać czytanke ” A jednak warto ” str. 15.

2. Uzupełnić cwiczenie 4 , 5  str. 23

 

Uczniowie , ktorzy nie skończyli cwiczeń na ostatnich zajęciach proszę również o uzupełnienie w domu w celu utrwalenia materiału . Wspólnie uzupełnialiśmy ćwiczenia od str. 18 do 22

 

ZADANIE DOMOWE NA 9/30/2017 :

  1. Nauczyć się wiersza na pamięć ” Katechizm polskiego dziecka” str. 10
  2. Uzupełnić ćwiczenia : ćw. 2,3,4 str. 16-17

DRODZY RODZICE ! Zapraszam uczniów kl. 3 wraz z Wami na PARADĘ PUŁASKIEGO , która odbędzie się już w najbliższa niedziele -1 października w Filadelfii . Proszę o zgłaszanie się osób zainteresowanych na mój kontakt badź do p. Ewy ( jak najszybciej) .Rozważamy wynajęcie autobusu, jeśli będzie duża ilość chętnych osób . Dziękuję!

 

 

9/16/17

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH MOICH UCZNIÓW WRAZ Z RODZICAMI !!!

Wakacje dobiegły końca , a MY wspolnie zaczynamy NOWY ROK SZKOLNY…….Chcę Wam życzyć na poczatek , by nauka “szła” jak z płatka , żeby tyle było piatek , ile pszczół na polnych kwiatkach ….!!!

DROGI UCZNIU KLASY 3 !!!! CO ZAPAKUJESZ W TORNISTER?  …- 2 ksiażki ( czytanke i ćwiczenia) …- 2 zeszyty w cienkie linie …- ołówek  …- kolorowe kredki i mazaki oraz najważniejsza rzecz – mnóstwo wesołych uśmiechów !!!