Letni Obóz Taneczny w Wiśle

Szanowni Państwo, 
Serdecznie zapraszamy Państwa podopiecznych do udziału w letnim Obozie Tanecznym w Wiśle, organizowanym przez Centrum Sztuki Tańca. Obóz będzie doskonałym pomysłem na spędzenie czasu dla uczniów wracających na wakacje do Polski.

Program Obozu składa się z około 4 godzin tańca dziennie z różnych technik tanecznych (m.in. balet, modern, hip hop, stretching, flamenco), gimnastyki i ćwiczeń na świeżym powietrzu, warsztatów artystyczno – plastycznych oraz pokazu na zakończenie obozu. 
Hostel Krokus, w którym się zatrzymamy, oferuje pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV, 3 sale taneczne oraz zaplecze rekreacyjne (boisko do koszykówki, piłki nożnej, miejsce na ognisko). Więcej informacji o ośrodku znajdą Państwo na stronie 
www.krokus.pl.

Dodatkowe informacje o Obozie znajdą Państwo na dołączonej do maila ulotce oraz na profilu Centrum Sztuki Tańca na portalu FacebookZapisy przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo. 

Prosimy również o informację, jeśli chcieliby Państwo otrzymać plakat oraz ulotki w wersji papierowej- materiały prześlemy pocztą.


Z poważaniem,

Ewelina Kawulok
+48 537 379 955

Centrum Sztuki Tańca

ul. Krowoderska 48/2
31-158 Kraków

Leave a Reply

Name
Email
Website