Letnie kursy języka polskiego w Krakowie

Summer Polish courses_2016_AWERS

Summer Polish courses_2016W imieniu Centrum Języka Polskiego Varia chciałabym serdecznie zaprosić uczniów Państwa szkoły oraz wszystkie zainteresowane osoby, do przyjazdu do Polski i spędzenia 2 tygodni w Krakowie z polskim językiem i kulturą.

 W załączniku wysyłam ulotkę z informacjami na temat wakacyjnych kursów języka polskiego (w języku angielskim). Byłabym wdzięczna za przekazanie informacji uczniom, np. poprzez wywieszenie ulotki na tablicy informacyjnej w Państwa szkole lub drogą mailową. Być może Państwa uczniowie (lub ich rodzice) byliby zainteresowani nauką polskiego w międzynarodowym środowisku oraz wzięciem udziału w specjalnie opracowanym programie kulturalnym.

Krótko o samym kursie:

Kursy trwają dwa tygodnie i są organizowane dla dorosłych i młodzieży od 16 roku życia. Dzieciom proponujemy lekcje indywidualne, lub naukę w grupach 2-3 osobowych oraz udział w programie kulturalnym opracowanym specjalnie dla najmłodszych (gry i zabawy w plenerze, tematyczne oprowadzanie po Krakowie itp…). Na kurs można przyjechać z całą rodziną, nawet jeśli tylko jedna osoba bierze udział w kursie. Pozostałe osoby mogą wziąć udział np. tylko w naszym popołudniowym programie kulturalnym.

Lekcje odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach przedpołudniowych. Uczymy nie tylko w szkole, lecz także w plenerze (w pubie, w muzeum, na targu), tak aby kursanci mogli wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w codziennych sytuacjach.

Po zajęciach na naszych studentów czeka bogaty program kulturalny: zwiedzanie Krakowa, wycieczki, warsztaty (poprawna wymowa, film polski…), spotkania tematyczne (lepienie pierogów, konwersacje w kawiarniach).

Oferowane przez nas kursy od lat cieszą się bardzo dobrą opinią. Kursanci doceniają bogatą ofertę edukacyjną szkoły i wyjątkową atmosferę panującą w naszym centrum.

Kursy języka polskiego organizujemy już od 12 lat i specjalizujemy się wyłącznie w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby mogli Państwo umieścić link do naszej szkoły:www.kurspolskiego.pl  (Centrum Języka Polskiego VARIA) na stronie Państwa szkoły.

Mam nadzieję, że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem osób związanych z Państwa szkołą.

Pozdrawiam serdecznie z Krakowa

Małgorzata Rapacz

VARIA Polish Language Center
www.varia-course.com
Tel.: +48 12 633 58 71

Leave a Reply

Name
Email
Website