Ciegiełki na 15 lecie szkoły

Przypominamy, że jest jeszcze możliwość wykupienia indywidualnej cegiełki  z życzeniami dla dzieci (cała strona $100, pół $50, 1/4 $25). Prosimy o zgłoszenia na .

CEGIEŁKI NA 15-LECIE SZKOŁY

W tym roku kalendarzowym szkoła będzie obchodziła jubileusz 15-lecia swojego istnienia. To doskonała okazja do wydania książki, która będzie niezwykłą pamiątką oraz promocją. Z uwagi na ograniczenia finansowe szkoły, można wspomóc nasze działanie wykupując „cegiełkę” i umieścić reklamę swojej działalności, w naszej książce. Dla nas każda, nawet najmniejsza cegiełka pomoże w realizacji tak ważnego zadania. Dla Państwa, to doskonała okazja do zareklamowania się wśród zdolnych, młodych ludzi, ich rodziców, przyjaciół i znajomych z Trenton i okolic. Jest to korzystne głównie dlatego, że w naszych okolicach nie ma wielu wykwalifikowanych polskich specjalistów, których rodacy tak często poszukują ze względu na ograniczenia językowe.

Jest to też doskonała okazja do złożenia życzeń i podziękowań nauczycielom a przede wszystkim  dzieciom (życząc im powodzenia w polskiej szkole).

Pomagać umie każdy, tylko nie każdy chce. Natomiast w każdym małym, życzliwym geście jest ukryta dobra energia. Dzięki niej świat nabiera ciepłych barw. Dlatego prosimy, odnajdź ją w sobie i wesprzyj Polską Szkołę „Ogniwo” :

po 1) wykupując cegiełkę:

  • reklama na całej stronie – $100
  • reklama na połowie strony – $50
  • reklama na 1/4 strony – $25
  • wizytówka – $20

 

po 2) wystawiając czek na: Ogniwo” (nie później niż do 04/12/2016), wysyłając na adres korespondencyjny:

Polish Learning Center „Ogniwo”

274 Aspen Rd

Yardley, PA 19067

 

po 3) wysyłając projekt swojej reklamy lub wizytówkę  na powyższy adres lub pocztą elektroniczną na adres w formacie JPEG (o wysokiej rozdzielczości) lub PDF.

 

Leave a Reply

Name
Email
Website