Podejmij spontaniczne wyzwanie – “Czytanie na ekranie”.

Dziś, 2 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Święto to obchodzone jest co roku w rocznicę duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Zostało ustanowione w 1967 roku przez Międzynarodową Izbę ds. Książek dla Młodych Ludzi, celu promowania pięknej literatury oraz wspierania czytania przez najmłodszych.
Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów (tych małych i dużych), którzy lubią czytać książki, by podzielili się z nami swoimi fragmentami ulubionych pozycji książkowych w wirtualnej przestrzeni. Może to być wierszyk, fragment bajki/baśni lub czytanka z książki. Od początku roku ciężko pracujecie i wiemy, że potraficie. Liczymy na was!
Prosimy o wysłanie filmików na e-maila

Victoria -klasa 1

Podejmij spontaniczne wyzwanie – "Czytanie na ekranie".

Podejmij spontaniczne wyzwanie – "Czytanie na ekranie".Dziś, 2 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Święto to obchodzone jest co roku w rocznicę duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Zostało ustanowione w 1967 roku przez Międzynarodową Izbę ds. Książek dla Młodych Ludzi, celu promowania pięknej literatury oraz wspierania czytania przez najmłodszych.Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów (tych małych i dużych), którzy lubią czytać książki, by podzielili się z nami swoimi fragmentami ulubionych pozycji książkowych w wirtualnej przestrzeni. Może to być wierszyk, fragment bajki/baśni lub czytanka z książki. Od początku roku ciężko pracujecie i wiemy, że potraficie. Liczymy na was! Prosimy o wysłanie filmików na e-maila ogniwopl@gmail.com

Posted by OgniwoPl on Thursday, April 2, 2020

Natalka -Klasa 3

Akcja "Czytanie na ekranie".

Podejmij spontaniczne wyzwanie – "Czytanie na ekranie".Uczennica klasy 3 -Natalka

Posted by OgniwoPl on Thursday, April 2, 2020

 

Klasa 2

2 kwietnia Międzynarodowy Dzień Książki dla DzieciUczniowie klasy II (wychowawca P. Agnieszka Kamińska) czytają wiersz pt: "Wędrujący katar" M.Terlikowskiej.

Posted by OgniwoPl on Thursday, April 2, 2020

Lillian- klasa 1

"Czytanie na ekranie".

Podejmij spontaniczne wyzwanie – "Czytanie na ekranie".Uczennica klasy 1 -Lillian

Posted by OgniwoPl on Friday, April 3, 2020

 

Leave a Reply

Name
Email
Website